X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

Ulead Gif Animator 5.1
سه شنبه, 19 آبان 1388 ساعت 19:09

امروزه ساخت عکس های متحرک با فرمت Gif یکی از پرکاربردترین اموری می باشد که ممکن است یک وب مستر و یا یک نویسنده وبلاگ از آن استفاده نماید. ساخت بنرهای مختلف و ایجاد لوگوهای زیبا برای جذب بیشتر کاربران ، ساخت این تصاویر را پرکاربرد کرده است. تصاویر مختلفی برای کاربران ساخته شده است که به کمک آن قادر به ساخت تصاویر GIF با افکت ها و جذابیت های خاص خود می باشند و کاربران می توانند در بیشتر این نرم افزار از قالب های آماده ای که برای راحتی در ساخت این تصاویر قرار داده شده است استفاده نمایند.

 


یکی از محکم‌ترین و مستعد‌ترین نرم افزارهای تولید انیمیشن‌های مبتنی بر گیف که می‌تواند به سادگی و سهولت هر چه تما‌م‌تر، انیمیشن‌های بارشونده‌ی سریع برای وب‌سایت‌تان تولید کند. این نرم افزار به همراه یک پلاگین یا مدول الحاقی همراه شده است تا بتواند امکان استفاده از بیش از 90 جلوه‌ی ویژه و 40 فیلتر تصویری را در اختیارتان قرار دهد.
شما دوستان با  Adobe ImageReady  آَشنا هستید که برای ساخت تصاویر با فرمت gif به کار می رود برنامه Ulead GIF Animator 5 نصبت به Adobe ImageReady دارای کاربردی آسان وحرفه ای تر میباشد.
از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به advanced optimizition اشاره کرد که باعث کاهش قابل توجه حجم تصاویر خروجی خواهد شد. در نهایت می توان تصویر ایجاد شده را به صورت فرمت های gif و یا flash و حتی exe ذخیره کرد.
Ulead Gif Animator 5.1 قویترین و در دست رستترین برای ساختن انیمیشن های GIF است. با این برنامه میتوانید برای web site یا فایل power point دتان یک انیمیشن عالی بسازید.
با دقت بسازید و ویرایش کنید:
از طریق “Wizard” شما به راحتی در امتداد خلق کردن یک برنامه قدم میزنید. ویدیو ، انیمیشن ، عکس یا متن را به برنامه اضافه کنید . به کمک فریم پنل میتوانید از قابلیت نمایش دادن به صورت اسلاید استفاده کنید و اشکال انیمیشنی بسازید.

برخی از ویزگیهای کلیدی Ulead Gif Animator 5.1 :
- ساخت تصاویر با فرمت Gif به آسانی
- بهینه سازی عکس های GIF برای وضوح بیشتر
- افکت گذاری بر روی عکس و فایلهای ویدیوئی
- ایجاد و یرایش give file- پایین آوردن حجم عکس برای راحت شدن امکان گسترش آن دراینترنت بدون افت کیفیت
- امکان ویرایش فایلهای از قبل ساخته شده و عوض کردن عکس و نوشته ای داخل آن
- بهینه سازی قوی نصب به برنامه های مشابه
- ساخت تصاویر با فرمتهای True color AVI, quick time و MPEG
- ساخت فایلهای HTML برای نمایش فایل GIF در مرورگرتان
- ذخیره فایل به صورت multi-layered PhotoImpact و فایل photoshop
- ساخت بنرهای تبلیغاتی با فرمت GIF
- افکت های مختلف حرکتی بر روی تصاویر و نوشته ها
- امکان ایجاد عکس متحرک به صورت Wizard
- تغییر دادن فرمت عکسهای متحرک- نصب آسان و سری
- و ... 

دانلودUlead Gif Animator 5.1